Nakon dvije odgode termina odigravanja utakmice 13. kola 1. HRL za žene protiv rukometašica ŽRK „Zamet“ iz Rijeke, Pitomačke su rukometašice u subotu navečer, u Pitomačkoj školsko-sportskoj dvorani, ugostile i nakon velike borbe, savladale rukometašice ŽRK „Zrinski“ iz Čakovca, rezultatom 27:25 (14:14). Cijelo prvo poluvrijeme ekipe su se izmjenjivale u minimalnom vodstvu, da bi rezultatski poravnate otišle i na odmor. Nakon 10-tak minuta nastavka gošće su se odvojile na +3 (17:20) i tu su razliku održavale do desetak minuta prije kraja (20:23), kada su Pitomačanke serijom od 6:0 okrenule rezultat u svoju korist (26:23) i utakmicu mirno privele kraju. Do važne pobjede koja je Pitomačanke podigla iznad zone ispadanja, domaće je predvodila raspoložena vratarka Melita Jug sa 17 obrana (tri sedmerca), dok su pitomački strijelci ovoga puta dosta ravnomjerno rasporedili svoj učinak: Rajnović, pavlović, Kožnjak 5, Kožarić 4 (1), Ćurić 3, Štefanec 1, Brlas, Kirin 3, Božić 2, Magić 3, Ferić 2, Šandor 4, Šandrovčan i Fel. U nastavku borbe za opstanak, idućeg vikenda u Pitomači gostuju rukometašice ŽRK „Umag“.